FAQ

Najczęstsze pytania, wskazówki, problemy

Ochrona o wymiarach karty kredytowej

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie, prosimy o kontakt.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i wszystko wyjaśnimy.Systemy aktywnych tempomatów

Posiadam w samochodzie aktywny tempomat, który pracuje na częstotliwościach w których pracują radary policyjne, czy ma to wpływ na działanie wykrywacza Stinger?

Coraz większa liczba producentów samochodów korzysta z aktywnych tempomatów, które pracują na częstotliwościach radiowych. Systemy te mogą powodować dodatkowe fałszywe sygnały.

Nie jest to jednak regułą, w celu sprawdzenia czy aktywny tempomat lub asystent pasa ruchu zainstalowany w Twoim samochodzie działa na paśmie radarowym, które może zakłócać pracę antyradaru, sugerujemy o kontakt z autoryzowanym sprzedawcą firmy Stinger.

W zależności od marki, modelu oraz rocznika pojazdu jesteśmy w stanie zidentyfikować czy dany samochód będzie zakłócał działanie naszego wykrywacza. W większości przypadków jesteśmy w stanie wyeliminować ten problem całkowicie.GPS

Po uruchomieniu samochodu, zlokalizowanie sygnału GPS zajmuje ponad 5 minut.
Co może być przyczyną?

Jedną z przyczyn może być nieprawidłowe podłączenie zasilania. Jeżeli moduł GPS straci podstawowe dane o pozycji, ponowne znalezienie podstawowego sygnału może zająć nawet 20 minut. Dopóki nie zostanie przywrócony poprawny dopływ zasilania, odnalezienie pozycji GPS za każdym razem może trwać znacznie dłużej.

Kolejnym z powodów może być nieprawidłowe miejsce instalacji anteny GPS. Upewnij się, że antena nie jest zasłonięta przez metalowe elementy samochodu.Antena

Czy jest możliwe wykrycie działającego wykrywacza Stinger przez najnowsze systemy policyjne służące do wykrywania antyradarów?

Nie, jest to praktycznie niemożliwe.

Stinger nie jest wykrywaczem radarów, dlatego nie jest możliwe wykrycie go przez systemy do wykrywania antyradarów. Stinger w swoich produktach wykorzystuje anteny panelowe, tworzą one zamknięty system dzięki czemu są całkowicie niewykrywalne.Aplikacja Stinger Desktop

Skąd mam wiedzieć, że Stinger poprawnie komunikuje się z komputerem?

Po podłączeniu oryginalnego klucza USB, aplikacja rozpoznaje go i automatycznie informuje o wersji oprogramowania, która jest zainstalowana w urządzeniu.

Czy mogę samodzielnie przywrócić oprogramowanie wykrywające radary/lasery jeżeli zostało ono usunięte z urządzenia?

Należy ściągnąć oprogramowanie do danego urządzenia i połączyć je z aplikacją Stinger Desktop. W przypadku modelu VIP, wystarczy podłączyć klucz USB.

Oprogramowanie służące do wykrywania radarów, wykrywania i blokowania laserów w każdej chwili może zostać usunięte z Twojego urządzenia, urządzenie pozostanie całkowicie legalne w krajach gdzie posiadanie wykrywacza jest zabronione. Funkcja ta dostępna jest w opcjach urządzenia.

Czy mogę wyłączyć oprogramowanie służące do wykrywania radarów/laserów?

Aby Stinger był w pełni legalny w krajach gdzie zabronione jest posiadanie wykrywacza radarów, masz możliwość usunięcia oprogramowania służącego do wykrywania radarów/wykrywania i blokowania laserów. Po usunięciu oprogramowania nie jest możliwe ponowne włączenie go z menu urządzenia. Musi ono zostać przywrócone poprzez podłączenie do komputera lub przez klucz USB.