Freedom Laser

Twoja nowa broń
przed laserowymi miernikami prędkości


Wciąż udoskonalając nasze produkty prezentujemy nowy niezależny system ochrony przed laserowymi miernikami prędkości. Samodzielny system, który nie wymaga podłączenia do komputera Stinger VIP. Od tej pory pomiar prędkości pistoletem laserowym pozostanie tylko "piknięciem" ostrzegawczym.

Nowy interfejs LED

Interfejs LED to dyskretna dioda LED do instalacji na desce rozdzielczej lub w innym dogodnym miejscu. Zapewnia maksymalną dyskrecję i dyskretne ostrzeżenia wizualne.

Pełni funkcję nie tylko ostrzegawczą, ale posiada również trzy ukryte dotykowe przyciski.Niewielkie rozmiary

Interfejs Strip to smukła płytka, która pozwala na dostęp do zaawansowanych funkcji urządzenia, ma tylko 5 mm grubości i 5 cm szerokości.

Doskonale pasuje do wnętrza nowoczesnych i luksusowych samochodów.
Unikalne dopełnienie luksusowego wnętrza.

Wygląd i prostota użytkowania jest dla nas równie ważna. Z myślą o wysokiej klasy samochodach stworzyliśmy produkt, który jest uzupełnieniem luksusowego kokpitu samochodu.

Piękno wewnątrz i na zewnatrz

Freedom Laser został zaprojektowany z najwyższą dbałością o każdy element zestawu, projektując głowice skupiliśmy się na ich wielkości i wyglądzie.

Teraz odbiorniki mają tylko 16x16 mm a nadajniki to głowice światłowodowe, praktycz- nie niewidoczne, o grubości 2.6 mm!Precyzja i skuteczność

Freedom Laser tworzy niewidzialną tarczę, która pozwala na skuteczną ochronę nawet przed najnowszymi laserowymi mirnikami prędkości. Zwiększona moc, dokładność i czułość sprawiają iż Stinger Freedom Laser doskonale nadaje się do wykrycia i przechytrzenia nawet najnowocześniejszych urządzeń laserowych