Dlaczego Stinger

kilka dobrych argumentówmikropaskowa antena panelowa

Stinger jest pionierem w produkcji wykrywaczy radarów z wykorzystaniem mikropaskowych anten panelowych.

Antena ta bardzo często wykorzystywana jest w celach wojskowych z powodu zalet takich jak wysoka czułość i dokładność.

Z tych samych powodów Stinger używa tego typu anten do budowy najlepszych i ultra płaskich anten radarowych. Wysoka czułość, zapewnia bardzo duże odległości wykrywania, nawet w przypadku najnowocześniejszych radarów.

Dokładność pozwala na naukowe rozpoznanie sygnału co owocuje mniejszą ilością fałszywych sygnałów.niewiarygodna łatwość użytkowania

System powiadomień o wykryciu zagrożenia w modelu VIP jest rewolucyjny w swojej prostocie. Cichy a jednocześnie głośny w sytuacjach, które tego wymagają. Pozwala na pełne skupienie podczas jazdy.

Wystarczy rzut okiem na wyświetlacz. Zielony oznacza stan czuwania, żółty - wyciszony sygnał, czerwony - zagrożenie.niewiarygodna
cisza

Stinger jest niewiarygodnie cichy. Zawdzięcza to fenomenalnej dokładności anteny ale również swojej inteligencji.

Oprogramowanie modelu VIP analizuje każdy sygnał w celu eliminacji niepotrzebnych powiadomień.

Możliwość blokowania fałszywych sygnałów z niebywałą dokładnością, nie tylko po pozycji GPS ale również po dokładnej częstotliwości sygnału w danym miejscu.Stinger Laser

Przemyślana konstrukcja i wykonane na zamówienie zintegrowane układy umożliwiły nam stworzenie głowicy laserowej wielkości szminki, jednocześnie oferując niezrównaną ochronę.

Do wyboru masz głowicę kwadratową, lub okrągłą, która idealnie imituje czujnik parkowania.

Dodatkowo Stinger zapewnia również zintegrowaną ochronę przed nowoczesnymi laserami bocznymi.


kompletna ochrona

Ochrona radarowa, ochrona laserowa, baza fotoradarów stacjonarnych, kontrola prędkości odcinkowej oraz sygnałów bezpieczeństwa.

Wszystko w jednym urządzeniu, dostępne na jednym panelu dotykowym. W pełni zintegrowane. Całość w prosty sposób aktualizowana poprzez klucz USB. Bez konieczności podłączania samego urządzenia do komputera.