Stinger Card

karta cienka jak brzytwa

Ochrona o wymiarach karty kredytowej

Karta Stinger wyglądem przypomina kartę kredytową, stanowi jednak potężny komputer i obsługuje pełną moc najwyższej klasy technologii Stinger. Karta Stinger oferuje wszechstronną ochronę* przed instalacjami do kontroli prędkości przy użyciu jednego interfejsu.

Funkcje Zamów


wszechstronna ochrona

Jak w przypadku każdego antyradaru Stinger, Karta oferuje światowej klasy, wszechstronną ochronę przed wszystkimi wspomaganymi technologicznie instalacjami do kontroli prędkości, oferując jednocześnie szereg różnych funkcji*:

Radar Alerting (alarm radarowy), Laser Alerting (alarm laserowy), LaserShield (tarcza antylaserowa), Safety Signals (dekoder sygnałów bezpieczeństwa), SpotList Alerting (alarmowanie wg wykazu punktów kontoli), Section Alerting (alarmowanie przed bramkami kontroli prędkości), and PoliceCheck (rejestrator jazdy).

Interfejs użytkownika wyraźnie komunikuje wszystkie odbierane alarmy, czy to związane z radarem, laserem, bramkami kontroli prędkości, radarem stałym, czy sygnałami bezpieczeństwa.antena klasy wojskowej

Antena SA została zaprojektowana do pracy na europejskich częstotliwościach (szerokość pasm K i Ka).

Antena Karty (SA lub HD) wykorzystuje technologię anteny mikropaskowej, która jest często używana do celów wojskowych.

Dzięki badaniom naukowym nad parametrami matryc szyków fazowanych, udało nam się osiągnąć doskonałą czułość, a także niezwykle wysoką dokładność pomiaru. Również fałszywe alarmy i „wyciek” sygnału zostały praktycznie wyeliminowane.atrakcyjny wygląd łatwość użytkowania

Dzięki niewielkim wymiarom i idealnie gładkiej powierzchni, Karta wygląda świetnie w każdym luksusowym samochodzie. Jest wielkości karty kredytowej i nie potrzebuje niczego więcej niż tylko odpowiedniego uchwytu na desce rozdzielczej pozwalającego na jej swobodne wsuwanie i wysuwanie.

Po włożeniu, Karta natychmiast budzi się do życia, a niewidoczne wskaźniki LED rozświetlają się. Eleganckie przyciski dotykowe umożliwiają łatwy dostęp do takich funkcji, jak głośność, wyciszenie i FalseList (lista fałszywych alarmów).

Aby wyłączyć Kartę, wystarczy ją wysunąć lub po prostu zostawić w uchwycie - Karta będzie się samodzielnie włączać i wyłączać wraz z zasilaniem samochodu.Funkcjonalność

Alarmowanie

Zawsze, gdy Radar Alerting (alarmowanie radarowe) jest włączony, Twój antyradar Stinger będzie na bieżąco lokalizował radary policyjne.

Ze względu na hiperinteligentną, wojskowej klasy antenę mikropaskową Stinger, antyradar oferuje niezrównaną czułość i dokładność.

SpotList Alerting

W oparciu o GPS, Twój antyradar Stinger może ostrzegać Cię przez stałymi instalacjami do kontroli prędkości. Rozwiązanie to stanowi świetny, alternatywny system alarmowania wszędzie tam, gdzie Radar Alerting (alarmowanie radarowe) nie jest dozwolony.

SpotList Alerting sprawdza się również do ostrzegania przed stałymi punktami kontroli prędkości, które korzystają z tak zwanych „pętli indukcyjnych” umieszczanych na nawierzchni jezdni.

Stinger SpotList, aktualną i obszerną bazę stałych punktów kontroli prędkości, można w łatwy sposób zainstalować za pomocą aplikacji Stinger Desktop (Mac/PC). Oczywiście możesz również samodzielnie dodawać i usuwać punkty kontroli - wystarczy wcisnąć przycisk.

Safety Signals

Twój Stinger jest przystosowany do odbierania z dużej odległości sygnałów bezpieczeństwa wysyłanych przez radary lub nadajniki laserowe używane - na przykład - przez szkoły, robotników drogowych, policję lub służby ratownicze.

Antyradar Stinger dekoduje sygnały bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym i z wyprzedzeniem Cię o nich uprzedza za pomocą wyraźnych alarmów dźwiękowych i wizualnych.

Car-to-car SafetySignal

Funkcja SafetySignal może wykorzystywać laser do przekazywania alarmów innym samochodom. Pozwala ona każdemu użytkownikowi antyradaru Stinger, który używa Lasera Stinger, ostrzegać innych użytkowników Stinger poprzez inicjowanie lub przekazywanie sygnałów bezpieczeństwa.

W ten sposób użytkownik antyradaru Stinger, który nagle ostro zahamuje, generuje sygnał "Heavy Braking" (ostre hamowanie) na wyświetlaczach innych użytkowników antyradaru Stinger znajdujących się w pobliżu.

Laser alerting

Alarmowanie laserowe Stinger jest niebywale czułe. Tak czułe, że Stinger może wychwycić sygnał laserowy, który został „wymierzony” w samochód jadący przed Tobą. Ponadto, Laser Stinger przedstawia przełomową funkcję: jest w stanie rozpoznać i wskazać rodzaj laserowego radaru policyjnego.

Section alerting

W wielu krajach policja korzysta z automatycznych systemów do obliczania średniej prędkości pojazdów na pewnym odcinku drogi, na ogół nazywanych bramkami kontroli prędkości, odcinkowym pomiarem prędkości lub SPECS. Podczas odcinkowego pomiaru prędkości wielu kierowców nie ma pojęcia z jaką średnią prędkością jedzie i stale patrzy na prędkościomierz lub zaczyna jechać niebezpiecznie wolno z obawy przed mandatem za przekroczenie prędkości.

Właśnie dlatego Stinger opracował system Section Alerting: nie tylko otrzymasz ostrzeżenie o zbliżającej się bramce oraz o wyjeździe z odcinka kontrolnego, lecz również Twój Stinger będzie Cię eskortował podczas całego przejazdu. Podczas jazdy na odcinku kontrolnym, Twój antyradar Stinger będzie stale obliczył średnią prędkość jazdy - "Section Control speed".

Jeśli w dowolnym momencie twoja średnia prędkość przekroczy dopuszczalny limit, Twój antyradar Stinger ostrzeże Cię za pomocą sygnałów dźwiękowych i graficznych. Na wyświetlaczu antyradarów DSI i VIP będzie wyświetlać się „uśmiechnięta buźka” (dobrze) lub „smutna buźka” (zbyt szybko), aby natychmiast pokazać swój status.

Dodatkowo, antyradary pokazują, w którym miejscu odcinka kontrolnego się znajdujesz i jaka odległość pozostała do jego zakończenia.

Laser shield

Jeśli zechcesz, Twój antyradar Stinger może także wytworzyć tarczę niewidzialnego światła w chwili, gdy w Twój samochód wymierzono wiązkę radaru laserowego. Pomiar prędkości zostanie opóźniony o kilka sekund, po czym tarcza automatycznie deaktywuje się.

Police check

Nie wszystkie kontrole prędkości zostają wykonane prawidłowo. Czasem radary policyjne działają poza dopuszczonymi przedziałami częstotliwości albo zostały źle skalibrowane. Zdarza się również, że niewyraźne zdjęcia i/lub niedokładna pracy policji powodują, że numery tablic rejestracyjnych są odczytywane nieprawidłowo.

Co zrobić, jeśli dostaniesz niesprawiedliwy mandat za przekroczenie prędkości? Zazwyczaj osoba, na którą zarejestrowany jest samochód, zostanie uznana za winną wykroczenia, chyba że będzie w stanie udowodnić swoją niewinność. PoliceCheck pomoże Ci dostarczyć odpowiednie dowody.

Antyradar Stinger rejestruje miejsca, przez które przejeżdżasz, wszystkie napotkane punkty kontroli prędkości oraz prędkość, z którą jedziesz. Dodatkowo, Twój antyradar Stinger mierzy i rejestruje dokładną częstotliwość sygnału każdego aktywnego radaru, obok którego przejechałeś. W skrócie, funkcja PoliceCheck oferuje istotną pomoc przy odwoływaniu się od mandatów, które zostały nieprawidłowo wystawione.